Bolti eladó állás - Légy a kollégánk!

Álláslehetőség!
Keressük legújabb kollégánkat! Ha mindened a sport, érdekel az értékesítés és szeretnél Budapest belvárosában dolgozni ne habozz, jelentkezz!

Feladatok:
Tanácsadás a vásárlók részére
Termékek átvétele és kihelyezése
Megfelelő polckép folyamatos fenntartása, termékek leltárazása
Kassza kezelés
Nagykereskedelmi és online értékesítési folyamatok támogatása

Milyen az ideális jelölt?
Ügyfélközpontú gondolkodás és kommunikáció
Sport iránti érdeklődés
Önálló munkavégzés
Precizitás
Probléma megoldó készség
Csapatjátékos

Amit kínálunk:
Betanítás
Fejlődési lehetőség
Betekintés a sportszer nagykereskedelem világába
Fiatalos, családias munkakörnyezet
Versenyképes bérezés
Egyéb juttatások

Nem elvárás, de előnyös, ha van:
Angol nyelvtudásod
Windows és Office programok felhasználói szintű ismereted
Kereskedelmi tapasztalatod

Nem kell, hogy minden pontban megfelelj, hisz ha ideálisnak tartunk a munkára, mindenre megtanítunk, ami szükséges!
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az info@lv-sport.hu címen lehetséges.

« előző következő »

Vadászol az akciókra?

Vettél volna Salming teremcipőt 4,990 Ft-ért, vagy Salming futócipőt 11,990 Ft-ért?
Ezekről már sajnos lemaradtál, de ha feliratkozol hírlevelünkre és követsz minket Facebookon, akkor garantáltan értesülni fogsz akcióinkról és a legmenőbb termékek érkezéséről!

... nyugi, nem küldünk minden nap levelet ;)

Pörgess és Nyerj!

E-mail címed megadásával pörgesd meg a szerencsekereket az azonnali nyereményekért!